663 727 723 biuro@g7.com.pl

Okap pod szafkę

piątek, 11 sierpień 2017 12:04 Napisał 
Okap pod szafkę

Okap VDB VECTOR KOLOR 60 RED

VECTOR to okap szufladowy z możliwością zabudowy, cechujący się niepowtarzalnym designem przy zachowaniu rewelacyjnej ceny.
Okap może pracować w dwóch trybach - jako wyciąg lub pochłaniacz. Do pracy w trybie pochłaniacza stosowane są filtry węglowe, które można samodzielnie zamontować do filtra aluminiowego. Zastosowanie wysokiej jakości filtrów aluminiowych wielokrotnego użytku gwarantuje komfort użytkowania. Filtry aluminiowe można myć ręcznie lub w zmywarce.

 

Natężenie przepływu powietrza [m3/h]: 184
3 prędkości
Sterowanie mechaniczne
Oświetlenie halogenowe

VDB

Dla VDB najważniejsze jest Twoje zadowolenie z zakupionego okapu i podanie Ci maksymalnie profesjonalnych informacji na jego temat. Stworzyliśmy produkty idealne dla potrzeb naszych klientów jednocześnie stanowiące przykład eleganckiego rozwiązania architektonicznego doskonale dopasowanego do mebli kuchennych. Wszystkie modele zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o użytkowniku. Przywiązując ogromną wagę do nowoczesnego design, parametrów technicznych (wydajności, oświetlenia, natężenia hałasu itd.) nie zapominamy o ciągłym podnoszeniu standardów użytkowych.

Popularne artykuły